دسته بندی اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادها
کد مطلب : 933  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 690   |   تاریخ درج: يکشنبه, مرداد 16, 1401   |   ساعت: 02:07 ب.ظ

 

فراخوان ثبت نام از فعالان صنعت بیمه در سامانه پاساژ بیمه

سامانه پاساژ بیمه بر اساس فراخوان منتشر شده، فاز اول فعالیت خود مبنی بر ثبت نام از نمایندگان و کارگزاران بیمه کشور را آغاز کرد.


مدیرعامل شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر همراه و بنیانگذار استارتاپ پاساژ بیمه با اشاره به آغاز فعالیت این سامانه، عنوان کرد: فرآیند ثبت نام نمایندگان بیمه و کارگزاران رسمی بیمه از سراسر کشور در سامانه پاساژ بیمه آغاز شده است و تا پایان شهریورماه 1401 ادامه خواهد داشت. 
ایوب توحیدنیا تصریح کرد: سامانه پاساژ بیمه یک سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است که تفاوت های زیادی با سامانه های موجود خرید آنلاین بیمه دارد و ابتکاری نو در حوزه اینشورتک محسوب می شود. 
وی افزود: این سامانه فروشنده مستقیم بیمه نامه نیست و در زمینه فروش آنلاین بیمه از توان شبکه عظیم فروش بیمه کشور استفاده خواهد کرد. 
توحیدنیا اظهار کرد: این سامانه به نوعی بازاریابی آنلاین بیمه را در برنامه کاری قرار داده است و سعی در معرفی نمایندگان و کارگزاران بیمه ای برای خرید انواع بیمه نامه ها از جمله بیمه نامه هایی که هنوز دارای زیرساخت فروش آنلاین نیستند، دارد. 
بنیانگذار استارتاپ پاساژ بیمه با اشاره به اینکه، بخش بزرگی از نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه کشور در تلاش برای دریافت مجوز و راه اندازی سایت فروش آنلاین بیمه هستند، گفت: دریافت مجوز برخط و راه اندازی سایت، بخش آسان این قضیه است و در ادامه هزینه های هنگفت و کمرشکن نگهداری و به روز رسانی سامانه، هزینه های سرسام آور تبلیغات و سایر هزینه های مرتبط عملا این نوع از پروژه ها را با شکست مواجه می کند.
توحیدنیا در مورد مزایای حضور در پاساژ بیمه اظهار کرد: کاهش بیش از 90 درصدی هزینه های حضور در بازار آنلاین بیمه برای نمایندگان و کارگزاران بیمه ای، دستاورد بزرگی است و در این سامانه غير از حق اشتراك هيچ هزينه ديگري از همكاران عضو در سامانه دريافت نخواهد شد. به طوریکه كارمزد و هزينه صدور، همگي جزء پرتفوي نماينده يا كارگزار خواهد بود.
توحیدنیا با اشاره به محدود بودن تعداد نمایندگان و کارگزاران در هر شهر، تاکید کرد: در مراكز استان ها حداكثر تعداد ١٠ كارگزار و ١٠ نماينده از هر شركت بيمه و در ساير شهرستان ها حداكثر تعداد ٥ كارگزار و ٥ نماينده از هر شركت بيمه امکان حضور در این سامانه را خواهند داشت و اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند. 
وی افزود: تخفیف هایی برای ثبت نام در سامانه پاساژ بیمه در نظر گرفته شده است و حق اشتراک نمایندگان و کارگزاران بیمه تا  پایان شهریور 1400 رایگان خواهد بود. 
توحیدنیا تاکید کرد: پس از پایان ثبت نام از نمایندگان و کارگزاران و از اول مهر 1401 فعالیت اصلی سایت پاساژ بیمه آغاز خواهد شد و عموم مردم می توانند با اطمینان خاطر، بیمه نامه های خود را از فعالان اصلی صنعت بیمه استعلام کرده و یا از نماینده و کارگزار دلخواه خود خرید کنند. 
گفتنی است، پاساژ بیمه دارای مجوز رسمی برخط از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و رویکرد جدیدی نسبت به سایر سامانه های ارائه دهنده خدمات آنلاین مقایسه و خرید بیمه ارائه کرده است.  این سامانه امکان استعلام فوری انواع بیمه نامه ها را برای افراد حقیقی و حقوقی اعم از شرکت ها، ارگان ها، نهادها، کارخانجات و ادارات فراهم کرده است و در تلاش است تا بخشی از نیازها و دغدغه های فعالان شبکه فروش بیمه در زمینه راه اندازی زیرساخت های فروش آنلاین را  رفع کند.

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟