دسته بندی اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادها
کد مطلب : 934  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 331   |   تاریخ درج: يکشنبه, مرداد 30, 1401   |   ساعت: 12:45 ق.ظ

 

آغاز دوباره بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری

بر اساس اعلام رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، جریمه دیرکرد خودروها و موتورسیکلت های فاقد بیمه شخص ثالث در صورت خرید بیمه نامه جدید تا 11 شهریور 1401 بخشوده می شود.

 


بر اساس اعلام رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، جریمه دیرکرد خودروها و موتورسیکلت های فاقد بیمه شخص ثالث در صورت خرید بیمه نامه جدید تا 11  شهریور 1401 بخشوده می شود.
این بخشودگی ها از 29 مرداد  1401  آغاز و تا 11 شهریور  ادامه خواهد داشت و شامل تمام خودروها از جمله سواری، تاکسی، باربر، کامیون و اتوبوس و سایر وسایط نقلیه از جمله موتورسیکلت ها  و ادوات کشاورزی می شود. 
بخشودگی 100 درصدی جریمه خودروهای فاقد بیمه نامه شخص ثالث در صورتی امکانپذیر می شود که مالک خودرو اقدام به خرید بیمه نامه یک ساله شخص ثالث برای خودروی خود نماید. 
این بخشودگی برای دومین بار است که در سال 1401 برنامه ریزی و اجرایی می شود. 
 دارندگان خودروهای فاقد بیمه نامه شخص ثالث برای بهره مندی از این بخشودگی ها و خرید بیمه خودروی خود، می توانند با مراجعه به سامانه بیمه سی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به صورت آنلاین بیمه شخص ثالث  را تهیه کرده و یا تمدید کنند. در این سایت امکان مقایسه پوشش ها و حق بیمه شرکت های مختلف بیمه ای فراهم شده است و مالکان خودرو می توانند بهترین و به صرفه ترین بیمه شخص ثالث را از طریق سایت بیمه سی خریداری کنند.

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟